AV1921P712Q04
AV1921P712Q04
TE Connectivity ALCOSWITCH Anti-Vandal Push Button Switch | Digi-Key Daily
AV1921P712Q04
DigiKeyn tuotenumero
450-2291-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AV1921P712Q04
Kuvaus
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 250V
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Painikekytkimet DPDT Ilkivallan torjunta, valaistu Paneelikiinnitys, Etuosa
Kategoria
Aktuaattorin merkintä
Virtasymboli
Valm.
Väri - aktuaattori/suojus
Hopea
Sarja
Valaistuksen tyyppi, väri
LED, Sininen
Pakkaustapa
Kaukalo
Valaistuksen jännite (nimellinen)
12VDC
Osan tila
Aktiivinen
Terminointityyppi
juotosnasta
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Etuosa
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67 - pölytiivis, vedenpitävä
Tyyppi
Ilkivallan torjunta, valaistu
Paneelin aukon mitat
Pyöreä - 19,20mm halk.
Piiri
Toimintalämpötila
-20°C – 55°C
Kytkimen toiminto
On-On
Mekaaninen käyttöikä
500000 sykliä
Virtaluokitus (ampeeria)
3A (AC)
Sähköinen käyttöikä
50000 sykliä
Jänniteluokitus – AC
250 V