YFF18PH0J225MT000N
DigiKeyn tuotenumero
445-3030-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-3030-1-ND - Cut Tape (CT)
445-3030-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
YFF18PH0J225MT000N
Kuvaus
CAP FEEDTHRU 2.2UF 20% 6.3V 0603
Tarkka kuvaus
2.2 µF Läpisyöttökondensaattorit 6,3V 4 A 12mOhm 0603 (1608 metrinen), 4 juotoskohtaa piirilevylle
EDA/CAD-mallit
YFF18PH0J225MT000N -mallit
Kategoria
Virta
4 A
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
12mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Kytkentähäviö
40dB @ 400kHz – 1GHz
Kapasitanssi
2.2 µF
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus (maks.)
0,035" (0,90mm)
Jännite – nimellinen
6,3V