TPX255950MT-7089A1
DigiKeyn tuotenumero
445-TPX255950MT-7089A1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
445-TPX255950MT-7089A1CT-ND - Cut Tape (CT)
445-TPX255950MT-7089A1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPX255950MT-7089A1
Kuvaus
MULTILAYER TRIPLEXER FOR LTE/5GH
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF-diplekseri Triplekseri 617MHz – 960MHz / 3,3GHz – 5,95GHz 1008 (2520 metrinen), 9 juotoskohtaa piirilevylle
Kategoria
Taajuuskaistat (matala/korkea)
617MHz – 960MHz / 3,3GHz – 5,95GHz