TPX205950MT-7010A1 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Pulse Electronics
Varastossa: 3 445
Tekniset tiedot
RF-diplekseri Triplekseri 2,4GHz – 2,5GHz / 4,9GHz – 5,95GHz 0805 (2012 metrinen), 6 juotoskohtaa piirilevylle