TFM252012ALMAR47MTAA
DigiKeyn tuotenumero
445-181489-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-181489-1-ND - Cut Tape (CT)
445-181489-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TFM252012ALMAR47MTAA
Kuvaus
FIXED IND 470NH 4.9A 24 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
470 nH Suojattu Ohutkalvo Induktori 4.9 A 24mOhm maks. 1008 (2520 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TFM252012ALMAR47MTAA -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
24mOhm maks.
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
1 MHz
Tyyppi
Ohutkalvo
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
1008 (2520 metrinen)
Induktanssi
Valmistajan laitepakkaus
1008
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)
Virta - saturaatio (Isat)
5,8A