PIS150H-471M
DigiKeyn tuotenumero
495-PIS150H-471MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
495-PIS150H-471MCT-ND - Cut Tape (CT)
495-PIS150H-471MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIS150H-471M
Kuvaus
FIXED IND 470UH 1.81A 250 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
470 µH Suojattu Kierresuojattu Induktori 1.81 A 250mOhm Epästandardi
Kategoria
Virtaluokitus (ampeeria)
Valm.
Virta - saturaatio (Isat)
2,3A
Sarja
Suojakuori
Suojattu
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
DC-resistanssi (DCR)
250mOhm
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Tyyppi
Kierresuojattu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Induktanssi
Koko/mitat
0,610" pit. x 0,610" lev. (15,50mm x 15,50mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,571" (14,50mm)