PID75-650M
DigiKeyn tuotenumero
495-PID75-650MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
495-PID75-650MCT-ND - Cut Tape (CT)
495-PID75-650MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PID75-650M
Kuvaus
FIXED IND 65UH 560MA 530 MOHM
Tarkka kuvaus
65 µH Suojattu Kierresuojattu Induktori 560 mA 530mOhm Epästandardi
Virta - saturaatio (Isat)
750mA
DC-resistanssi (DCR)
530mOhm
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Koko/mitat
0,295" pit. x 0,295" lev. (7,50mm x 7,50mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,189" (4,80mm)