PID150H-251M
DigiKeyn tuotenumero
495-PID150H-251MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
495-PID150H-251MCT-ND - Cut Tape (CT)
495-PID150H-251MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PID150H-251M
Kuvaus
FIXED IND 250UH 1.2A 270 MOHM
Tarkka kuvaus
250 µH Suojattu Kierresuojattu Induktori 1.2 A 270mOhm Epästandardi
Virta - saturaatio (Isat)
1,2A
DC-resistanssi (DCR)
270mOhm
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Koko/mitat
0,610" pit. x 0,610" lev. (15,50mm x 15,50mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,571" (14,50mm)