PID120L-560M
DigiKeyn tuotenumero
495-PID120L-560MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
495-PID120L-560MCT-ND - Cut Tape (CT)
495-PID120L-560MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PID120L-560M
Kuvaus
FIXED IND 56UH 1.35A 170 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
56 µH Suojattu Kierresuojattu Induktori 1.35 A 170mOhm Epästandardi
Virta - saturaatio (Isat)
1,95A
DC-resistanssi (DCR)
170mOhm
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Koko/mitat
0,492" pit. x 0,492" lev. (12,50mm x 12,50mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,335" (8,50mm)