PID120HS-560M
DigiKeyn tuotenumero
495-PID120HS-560MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
495-PID120HS-560MCT-ND - Cut Tape (CT)
495-PID120HS-560MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PID120HS-560M
Kuvaus
FIXED IND 56UH 1.9A 90 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
56 µH Suojattu Kierresuojattu Induktori 1.9 A 90mOhm Epästandardi
Kategoria
Virtaluokitus (ampeeria)
Valm.
Virta - saturaatio (Isat)
2,2A
Sarja
Suojakuori
Suojattu
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
DC-resistanssi (DCR)
90mOhm
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Tyyppi
Kierresuojattu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Induktanssi
Koko/mitat
0,492" pit. x 0,492" lev. (12,50mm x 12,50mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,413" (10,50mm)