PID100-650M
DigiKeyn tuotenumero
495-PID100-650MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
495-PID100-650MCT-ND - Cut Tape (CT)
495-PID100-650MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PID100-650M
Kuvaus
FIXED IND 65UH 880MA 300 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
65 µH Suojattu Kierresuojattu Induktori 880 mA 300mOhm Epästandardi
Kategoria
Virtaluokitus (ampeeria)
Valm.
Virta - saturaatio (Isat)
1,2A
Sarja
Suojakuori
Suojattu
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
DC-resistanssi (DCR)
300mOhm
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Tyyppi
Kierresuojattu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Induktanssi
Koko/mitat
0,409" pit. x 0,409" lev. (10,40mm x 10,40mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,248" (6,30mm)