PHUA3015-30A-21-000
DigiKeyn tuotenumero
445-181629-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PHUA3015-30A-21-000
Kuvaus
VIBRATION PIEZO MOTOR 12V
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
DC-moottori Värähtely, pietso (haptinen) 12VDC
Kategoria
Aihealue
Värähtely, pietso (haptinen)
Valmistaja
TDK
Jännite – nimellinen
12VDC
Sarja
Koko/mitat
Suorakulmainen - 1,181" x 0,591" (30,00mm x 15,00mm)
Pakkaustapa
Kaukalo
Terminointityyppi
Juotosantura
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-10°C – 60°C