MPZ2012S102AT000
DigiKeyn tuotenumero
445-MPZ2012S102AT000TR-ND - Rullattu teippi (TR)
445-MPZ2012S102AT000CT-ND - Cut Tape (CT)
445-MPZ2012S102AT000DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MPZ2012S102AT000
Kuvaus
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 kOhms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0805 (2012 metrinen) 1,5A 150mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MPZ2012S102AT000 -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
1,5A
Valmistaja
TDK
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
150mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Voimajohto
Korkeus (maks.)
0,041" (1,05mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Impedanssi taajuudella
1 kOhms @ 100 MHz