MPZ1005S121HT000
DigiKeyn tuotenumero
445-174933-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-174933-1-ND - Cut Tape (CT)
445-174933-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MPZ1005S121HT000
Kuvaus
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 4LN
Tarkka kuvaus
120 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0402 (1005 metrinen) 2A 55mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
2A
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
55mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Korkeus (maks.)
0,022" (0,55mm)
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Impedanssi taajuudella
120 Ohms @ 100 MHz