MPZ1005S121CT000
DigiKeyn tuotenumero
445-2981-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-2981-1-ND - Cut Tape (CT)
445-2981-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MPZ1005S121CT000
Kuvaus
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Tarkka kuvaus
120 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0402 (1005 metrinen) 1,2A 90mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MPZ1005S121CT000 -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
1,2A
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
90mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Korkeus (maks.)
0,022" (0,55mm)
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Impedanssi taajuudella
120 Ohms @ 100 MHz