MPZ0603S330CT000
DigiKeyn tuotenumero
445-7794-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-7794-1-ND - Cut Tape (CT)
445-7794-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MPZ0603S330CT000
Kuvaus
FERRITE BEAD 33 OHM 0201 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0201 (0603 metrinen) 750mA 90mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MPZ0603S330CT000 -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
750mA
Valmistaja
TDK
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
90mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0201 (0603 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Voimajohto
Korkeus (maks.)
0,013" (0,33mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Impedanssi taajuudella
33 Ohms @ 100 MHz