MMZ1608Y300BTA00
DigiKeyn tuotenumero
445-MMZ1608Y300BTA00TR-ND - Rullattu teippi (TR)
445-MMZ1608Y300BTA00CT-ND - Cut Tape (CT)
445-MMZ1608Y300BTA00DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MMZ1608Y300BTA00
Kuvaus
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
Tarkka kuvaus
30 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 1,5A 50mOhm
EDA/CAD-mallit
MMZ1608Y300BTA00 -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
1,5A
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
50mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Korkeus (maks.)
0,037" (0,95mm)
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Impedanssi taajuudella
30 Ohms @ 100 MHz