MMZ1608D100CTAH0
DigiKeyn tuotenumero
445-MMZ1608D100CTAH0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
445-MMZ1608D100CTAH0CT-ND - Cut Tape (CT)
445-MMZ1608D100CTAH0DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MMZ1608D100CTAH0
Kuvaus
FERRITE BEAD 10 OHM 0603 1LN
Tarkka kuvaus
10 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 500mA 100mOhm
EDA/CAD-mallit
MMZ1608D100CTAH0 -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
500mA
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
100mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Korkeus (maks.)
0,030" (0,75mm)
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Impedanssi taajuudella
10 Ohms @ 100 MHz