MMZ1608B301CTAH0
DigiKeyn tuotenumero
445-MMZ1608B301CTAH0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
445-MMZ1608B301CTAH0CT-ND - Cut Tape (CT)
445-MMZ1608B301CTAH0DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MMZ1608B301CTAH0
Kuvaus
FERRITE BEAD 300 OHM 0603 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
300 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 500mA 250mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MMZ1608B301CTAH0 -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
500mA
Valmistaja
TDK
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
250mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,030" (0,75mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Impedanssi taajuudella
300 Ohms @ 100 MHz