MMZ1005F121ETD25
DigiKeyn tuotenumero
445-172784-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-172784-1-ND - Cut Tape (CT)
445-172784-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MMZ1005F121ETD25
Kuvaus
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Tarkka kuvaus
120 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0402 (1005 metrinen) 200mA 1,5Ohm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
200mA
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
1,5Ohm
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Korkeus (maks.)
0,022" (0,55mm)
Impedanssi taajuudella
120 Ohms @ 100 MHz
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)