MMZ1005B601CT000
DigiKeyn tuotenumero
445-3337-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-3337-1-ND - Cut Tape (CT)
445-3337-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MMZ1005B601CT000
Kuvaus
FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Tarkka kuvaus
600 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0402 (1005 metrinen) 200mA 850mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MMZ1005B601CT000 -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
200mA
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
850mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Korkeus (maks.)
0,022" (0,55mm)
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Impedanssi taajuudella
600 Ohms @ 100 MHz