MMZ1005B121CT000
DigiKeyn tuotenumero
445-3336-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-3336-1-ND - Cut Tape (CT)
445-3336-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MMZ1005B121CT000
Kuvaus
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
120 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0402 (1005 metrinen) 400mA 250mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MMZ1005B121CT000 -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
400mA
Valmistaja
TDK
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
250mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,022" (0,55mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Impedanssi taajuudella
120 Ohms @ 100 MHz