MMZ1005AFZ181VT000 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
TDK
Varastossa: 957
Tekniset tiedot
180 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0402 (1005 metrinen) 150mA 1,6Ohm