MMZ1005A152ET000
DigiKeyn tuotenumero
445-6403-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-6403-1-ND - Cut Tape (CT)
445-6403-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MMZ1005A152ET000
Kuvaus
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0402 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.5 kOhms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0402 (1005 metrinen) 230mA 1,6Ohm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MMZ1005A152ET000 -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
230mA
Valmistaja
TDK
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
1,6Ohm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,022" (0,55mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Impedanssi taajuudella
1.5 kOhms @ 100 MHz