MLG1005SR10JT000
DigiKeyn tuotenumero
445-3071-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-3071-1-ND - Cut Tape (CT)
445-3071-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MLG1005SR10JT000
Kuvaus
FIXED IND 100NH 200MA 2 OHM SMD
Tarkka kuvaus
100 nH Suojaamaton Monikerroksinen Induktori 200 mA 2Ohm maks. 0402 (1005 metrinen)
EDA/CAD-mallit
MLG1005SR10JT000 -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
2Ohm maks.
Valm.
Q taajuudella
8 @ 100MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
700MHz
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 MHz
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)