MLG1005S4N7ST000
DigiKeyn tuotenumero
445-3051-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-3051-1-ND - Cut Tape (CT)
445-3051-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MLG1005S4N7ST000
Kuvaus
FIXED IND 4.7NH 700MA 250 MOHM
Tarkka kuvaus
4.7 nH Suojaamaton Monikerroksinen Induktori 700 mA 250mOhm maks. 0402 (1005 metrinen)
EDA/CAD-mallit
MLG1005S4N7ST000 -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
250mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
8 @ 100MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
4,5GHz
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 MHz
Toleranssi
±0,3nH
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)