MLG1005S18NJT000
DigiKeyn tuotenumero
445-3062-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-3062-1-ND - Cut Tape (CT)
445-3062-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MLG1005S18NJT000
Kuvaus
FIXED IND 18NH 350MA 600 MOHM
Tarkka kuvaus
18 nH Suojaamaton Monikerroksinen Induktori 350 mA 600mOhm maks. 0402 (1005 metrinen)
EDA/CAD-mallit
MLG1005S18NJT000 -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
600mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
8 @ 100MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
2GHz
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 MHz
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)