MLG1005S15NJT000
DigiKeyn tuotenumero
445-3061-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-3061-1-ND - Cut Tape (CT)
445-3061-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MLG1005S15NJT000
Kuvaus
FIXED IND 15NH 400MA 550 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 nH Suojaamaton Monikerroksinen Induktori 400 mA 550mOhm maks. 0402 (1005 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MLG1005S15NJT000 -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
550mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
8 @ 100MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
2,2GHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 MHz
Tyyppi
Monikerroksinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Induktanssi
Valmistajan laitepakkaus
0402 (1005 metrinen)
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)