MLG0603P8N2JT000
DigiKeyn tuotenumero
445-7824-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-7824-1-ND - Cut Tape (CT)
445-7824-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MLG0603P8N2JT000
Kuvaus
FIXED IND 8.2NH 250MA 850 MOHM
Tarkka kuvaus
8.2 nH Suojaamaton Monikerroksinen Induktori 250 mA 850mOhm maks. 0201 (0603 metrinen)
EDA/CAD-mallit
MLG0603P8N2JT000 -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
850mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
14 @ 500MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
4GHz
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
500 MHz
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,013" (0,33mm)