MLG0603P30NJT000
DigiKeyn tuotenumero
445-9393-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-9393-1-ND - Cut Tape (CT)
445-9393-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MLG0603P30NJT000
Kuvaus
FIXED IND 30NH 130MA 2.2 OHM SMD
Tarkka kuvaus
30 nH Suojaamaton Monikerroksinen Induktori 130 mA 2,2Ohm maks. 0201 (0603 metrinen)
EDA/CAD-mallit
MLG0603P30NJT000 -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
2,2Ohm maks.
Valm.
Q taajuudella
10 @ 300MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
1,8GHz
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
500 MHz
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,013" (0,33mm)