MLG0603P15NJT000
DigiKeyn tuotenumero
445-7828-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-7828-1-ND - Cut Tape (CT)
445-7828-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MLG0603P15NJT000
Kuvaus
FIXED IND 15NH 250MA 1.2 OHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 nH Suojaamaton Monikerroksinen Induktori 250 mA 1,2Ohm maks. 0201 (0603 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MLG0603P15NJT000 -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
1,2Ohm maks.
Valm.
Q taajuudella
14 @ 500MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
3,2GHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
500 MHz
Tyyppi
Monikerroksinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
0201 (0603 metrinen)
Induktanssi
Valmistajan laitepakkaus
0201 (0603 metrinen)
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,013" (0,33mm)