MLD2016S1R0MTD25
DigiKeyn tuotenumero
445-174926-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-174926-1-ND - Cut Tape (CT)
445-174926-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MLD2016S1R0MTD25
Kuvaus
FIXED IND 1UH 1.1A 156 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µH Suojattu Monikerroksinen Induktori 1.1 A 156mOhm maks. 0806 (2016 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MLD2016S1R0MTD25 -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
156mOhm maks.
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
2 MHz
Tyyppi
Monikerroksinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
0806 (2016 metrinen)
Induktanssi
Valmistajan laitepakkaus
0806 (2016 metrinen)
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,039" (1,00mm)