MEM2012F25R0T001
DigiKeyn tuotenumero
445-MEM2012F25R0T001TR-ND - Rullattu teippi (TR)
445-MEM2012F25R0T001CT-ND - Cut Tape (CT)
445-MEM2012F25R0T001DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MEM2012F25R0T001
Kuvaus
FILTER LC(PI) 25MHZ SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
LC (Pi) EMI-suodattimet 3rd Tilaus Alipäästö 1 kanavainen 200 mA 0805 (2012 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MEM2012F25R0T001 -mallit
Kategoria
Vaimennusarvo
20dB @ 300MHz – 2GHz
Valmistaja
TDK
Virta
200 mA
Sarja
ESD-suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Mobiililaitteiden datalinjat
Tyyppi
Alipäästö
Jännite – nimellinen
12V
Suodatinjärjestys
3rd
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Teknologia
LC (Pi)
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
Kanavien lukumäärä
1
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Keskikohdan/katkaisun taajuus
25MHz (rajataajuus)
Korkeus
0,039" (1,00mm)