MDF2016BSS270CTD25
DigiKeyn tuotenumero
445-MDF2016BSS270CTD25TR-ND - Rullattu teippi (TR)
445-MDF2016BSS270CTD25CT-ND - Cut Tape (CT)
445-MDF2016BSS270CTD25DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MDF2016BSS270CTD25
Kuvaus
FERRITE BEAD 27 OHM 0806 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
27 Ohms @ 2 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0806 (2016 metrinen) 1A 220mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
1A
Valmistaja
TDK
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
220mOhm
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0806 (2016 metrinen)
Suodatintyyppi
Voimajohto
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Johtojen lukumäärä
1
Korkeus (maks.)
0,039" (1,00mm)
Impedanssi taajuudella
27 Ohms @ 2 MHz
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)