MAF1608GAD601CT000
DigiKeyn tuotenumero
445-181518-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-181518-1-ND - Cut Tape (CT)
445-181518-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MAF1608GAD601CT000
Kuvaus
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Tarkka kuvaus
120 Ohms @ 100 MHz 1 Audiolinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 1A 150mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
1A
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
150mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Audiolinja
Korkeus (maks.)
0,030" (0,75mm)
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Impedanssi taajuudella
120 Ohms @ 100 MHz