KPZ1608SHR102ATD25
DigiKeyn tuotenumero
445-175021-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-175021-1-ND - Cut Tape (CT)
445-175021-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KPZ1608SHR102ATD25
Kuvaus
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 kOhms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 800mA 300mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
KPZ1608SHR102ATD25 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
300mOhm
Valmistaja
TDK
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Voimajohto
Korkeus (maks.)
0,037" (0,95mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Impedanssi taajuudella
1 kOhms @ 100 MHz
Ominaisuudet
Pehmeä terminointi
Virtaluokitus (maks.)
800mA