FS1606-0600-AL
DigiKeyn tuotenumero
445-FS1606-0600-ALTR-ND - Rullattu teippi (TR)
445-FS1606-0600-ALCT-ND - Cut Tape (CT)
445-FS1606-0600-ALDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FS1606-0600-AL
Kuvaus
TDK MPOL POWER MODULE, 0.60V
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Erottamaton PoL-moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 600mV 6A 4,2V - 16V Tulo
Kategoria
Jännite - lähtö 1
Valm.
Virta - lähtö (maks.)
6A
Sarja
Teho (wattia)
4 W
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, jäähdytyslevy
Tyyppi
Erottamaton PoL-moduuli
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (käyttöiän pidennyksellä)
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (min.)
4,2V
Pakkaus / kotelo
17-SMD-moduuli
Tulojännite (maks.)
16V
Koko/mitat
0,13" pit. x 0,13" lev. x 0,05" kork. (3,3mm x 3,3mm x 1,4mm)