FK20C0G2J562JN000
DigiKeyn tuotenumero
445-FK20C0G2J562J6-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FK20C0G2J562JN000
Kuvaus
CAP CER 5600PF 630V C0G RADIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
5600 pF ±5% 630V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FK20C0G2J562JN000 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Sovellukset
Sarja
Asennustyyppi
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Koko/mitat
0,217" pit. x 0,157" lev. (5,50mm x 4,00mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,276" (7,00mm)
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)