FG26C0G2J101JNT06
DigiKeyn tuotenumero
445-173404-1-ND - Cut Tape (CT)
445-173404-3-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FG26C0G2J101JNT06
Kuvaus
CAP CER 100PF 630V C0G RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 pF ±5% 630V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FG26C0G2J101JNT06 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Sovellukset
Sarja
Asennustyyppi
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,217" pit. x 0,138" lev. (5,50mm x 3,50mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,236" (6,00mm)
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)