FG14C0G2A562JNT06
DigiKeyn tuotenumero
445-173125-1-ND - Cut Tape (CT)
445-173125-3-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FG14C0G2A562JNT06
Kuvaus
CAP CER 5600PF 100V C0G RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
5600 pF ±5% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FG14C0G2A562JNT06 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Sovellukset
Sarja
Asennustyyppi
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,177" pit. x 0,118" lev. (4,50mm x 3,00mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,217" (5,50mm)
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,098" (2,50mm)