FA28C0G2E121JNU06
DigiKeyn tuotenumero
445-180755-1-ND - Cut Tape (CT)
445-180755-3-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FA28C0G2E121JNU06
Kuvaus
CAP CER 120PF 250V C0G RADIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
120 pF ±5% 250V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
EDA/CAD-mallit
FA28C0G2E121JNU06 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Asennustyyppi
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Koko/mitat
0,157" pit. x 0,098" lev. (4,00mm x 2,50mm)
Toleranssi
±5%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,217" (5,50mm)
Jännite – nimellinen
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)