FA18NP02A101JNU06
DigiKeyn tuotenumero
445-180528-1-ND - Cut Tape (CT)
445-180528-3-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FA18NP02A101JNU06
Kuvaus
CAP CER 100PF 100V NP0 RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 pF ±5% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FA18NP02A101JNU06 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Korkeisiin lämpötiloihin
Valm.
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,157" pit. x 0,098" lev. (4,00mm x 2,50mm)
Toleranssi
±5%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,217" (5,50mm)
Jännite – nimellinen
Johdinten väli
0,098" (2,50mm)
Lämpötilakerroin
Johtimen tyyppi
Muotoillut johtimet
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C