DEA200960LT-5055B1
DigiKeyn tuotenumero
445-DEA200960LT-5055B1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
445-DEA200960LT-5055B1CT-ND - Cut Tape (CT)
445-DEA200960LT-5055B1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DEA200960LT-5055B1
Kuvaus
RF FILTER LOW PASS 829MHZ 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
829MHz keskitaajuus Taajuus Alipäästö RF-suodattimet (radiotaajuus) 262MHz kaistanleveys 0,65dB 0805 (2012 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
Kategoria
Suodatintyyppi
Alipäästö
Valmistaja
TDK
Kytkentähäviö
0,65dB
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Taajuus
829MHz keskitaajuus
Korkeus (maks.)
0,031" (0,80mm)
Kaistanleveys
262MHz