DEA162450BT-1295A1
DigiKeyn tuotenumero
445-175610-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-175610-1-ND - Cut Tape (CT)
445-175610-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DEA162450BT-1295A1
Kuvaus
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2,45GHz keskitaajuus Taajuus Kaistanpäästö RF-suodattimet (radiotaajuus) 100MHz kaistanleveys 1,8dB 0603 (1608 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DEA162450BT-1295A1 -mallit
Kategoria
Suodatintyyppi
Kaistanpäästö
Valmistaja
TDK
Kytkentähäviö
1,8dB
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Taajuus
2,45GHz keskitaajuus
Korkeus (maks.)
0,028" (0,70mm)
Kaistanleveys
100MHz