CNA5L1X7R1H106K160AE | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CNA5L1X7R1H106K160AE |
Kuvaus | CAP CER 10UF 50V X7R 1206 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 10 µF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R 1206 (3216 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Valm. | Ominaisuudet Pehmeä terminointi |
Sarja | Luokitukset AEC-Q200 |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Sovellukset |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi |
Kapasitanssi | Pakkaus / kotelo 1206 (3216 metrinen) |
Toleranssi ±10% | Koko/mitat 0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm) |
Jännite – nimellinen | Paksuus (maks.) 0,075" (1,90mm) |