CGJ4J2X7R1E334K125AA on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
TDK
Varastossa: 213 701
Tekniset tiedot
Samankaltainen
TDK
Varastossa: 2 805
Tekniset tiedot
Suora
KYOCERA AVX
Suora
KEMET
0.33 µF ±10% 25V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
CGJ4J2X7R1E334K125AA
DigiKeyn tuotenumero
445-8176-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-8176-1-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CGJ4J2X7R1E334K125AA
Kuvaus
CAP CER 0.33UF 25V X7R 0805
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CGJ4J2X7R1E334K125AA -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Sovellukset
Osan tila
Vanhentunut
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,057" (1,45mm)