CGA6P3X7S1H106K250AB
DigiKeyn tuotenumero
445-7004-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-7004-1-ND - Cut Tape (CT)
445-7004-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CGA6P3X7S1H106K250AB
Kuvaus
CAP CER 10UF 50V X7S 1210
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit X7S 1210 (3225 metrinen)
EDA/CAD-mallit
CGA6P3X7S1H106K250AB -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
1210 (3225 metrinen)
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,110" (2,80mm)