CGA6L1X7T2J104K160AC
DigiKeyn tuotenumero
445-7116-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-7116-1-ND - Cut Tape (CT)
445-7116-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CGA6L1X7T2J104K160AC
Kuvaus
CAP CER 0.1UF 630V X7T 1210
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.1 µF ±10% 630V Keraamiset kondensaattorit X7T 1210 (3225 metrinen)
EDA/CAD-mallit
CGA6L1X7T2J104K160AC -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
1210 (3225 metrinen)
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,075" (1,90mm)