CGA5L3X7R1V225K160AB
DigiKeyn tuotenumero
445-12922-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-12922-1-ND - Cut Tape (CT)
445-12922-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CGA5L3X7R1V225K160AB
Kuvaus
CAP CER 2.2UF 35V X7R 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2.2 µF ±10% 35V Keraamiset kondensaattorit X7R 1206 (3216 metrinen)
EDA/CAD-mallit
CGA5L3X7R1V225K160AB -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,075" (1,90mm)