CGA4J1X7R1E475K125AE
DigiKeyn tuotenumero
445-173644-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-173644-1-ND - Cut Tape (CT)
445-173644-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CGA4J1X7R1E475K125AE
Kuvaus
CAP CER 4.7UF 25V X7R 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 µF ±10% 25V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
EDA/CAD-mallit
CGA4J1X7R1E475K125AE -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Pehmeä terminointi
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,059" (1,50mm)